Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

Wkrótce bierzecie ślub i zastanawiacie się, czy potrzebne są Wam zdjęcia narzeczeńskie?

Sesja zaręczynowa jest istotną częścią Waszej ślubnej podróży i daje nam możliwość na uchwycenie Waszej miłości i tego co jest między Wami naprawdę wyjątkowe. Zdjęcia te nie tylko stanowią piękną pamiątkę, ale mają także wiele innych zalet, o których opowiemy Wam poniżej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w fotografii i tysiącom zdjęć narzeczeńskich na naszym koncie skondensowaliśmy naszą wiedzę w dziesiątce najważniejszych rzeczy, które trzeba wiedzieć na temat sesji narzeczeńskiej. Zaufajcie nam, korzyści płynących  z takiego spotkania jest całe mnóstwo!

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

1. Pozwólcie sobie na wyeliminowanie nerwów oraz stresu związanego z obecnością aparatu fotograficznego.

 

Sesja narzeczeńska, to przede wszystkim dobra zabawa, zarówno dla Was jak i dla nas. Po prostu zrelaksujcie się i bądźcie sobą. W końcu zdjęcia zaręczynowe mają za zadanie uchwycić, nie tylko jak wyglądacie, ale jaką parę wspólnie tworzycie. W trakcie sesji powinniście poczuć swobodę przed aparatem i dać zabłysnąć swojej osobowości. Im bardziej będziecie zrelaksowani w tym wielkim dniu, tym lepsze będą Wasze zdjęcia ślubne. Nie bez powodu mówi się, że najlepszym sposobem na przezwyciężenie strachu jest ćwiczenie robienia rzeczy, których się boimy. Pamiętajcie — praktyka, czyni mistrza. W dniu ślubu jako państwo młodzi będziecie w centrum uwagi, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak dobrze wyglądać na zdjęciach, nie czując przy tym żadnego skrępowania. Udzielimy Wam mnóstwa wskazówek, aby Wasze zdjęcia wyglądały naturalnie i pięknie, ponadto spędzimy czas w rewelacyjnej atmosferze!

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

2. Poznajcie swoich fotografów ślubnych.

 

Aby uchwycić całą magiczną historię Waszego ślubu, fotografowie będą Wam towarzyszyć przez wiele godzin. Ważne jest, abyśmy darzyli się wzajemnym zaufaniem oraz sympatią. Spotkanie podczas sesji narzeczeńskiej sprawi, że poznacie nas lepiej i tym samym przekonacie się, że ciągle się uśmiechamy, to jedna najlepszych metod naszej pracy. Im lepiej się poznamy, tym lepsze będę Wasze zdjęcia ślubne.  To szansa na miłe spotkanie i zbudowanie super relacji, tak aby stworzyć komfortową i bezstresową atmosferę w dniu ślubu.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

3. My poznamy Was.

To znakomity czas, żebyśmy poznali Wasz związek. Dzięki wspólnie spędzonym chwilom dowiemy się czegoś więcej o Was, o tym co lubicie, co Was łączy a może nawet zdradzicie nam, jak wyglądały początki Waszego związku — każda historia miłosna jest fascynująca.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

4. Doświadczycie próbnego dnia fotograficznego. 

Jednym z ważniejszych celów sesji narzeczeńskiej jest to, aby później stworzyć najpiękniejszy reportaż ślubny. Oczywiście praktyka może czynić mistrza, ale nie ma próbnego dnia ślubu, dlatego skorzystajcie, z okazji jaką daje Wam sesja zaręczynowa i wykorzystajcie to jako fotograficzny trening przed ślubem.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

5. Zobaczcie dlaczego nie musicie pozować 

Zapomnijcie o sztucznym pozowaniu, umówmy się, mało kto wie, jak  profesjonalnie pozować do zdjęć. Sesja narzeczeńska to również pewnego rodzaju reportaż fotograficzny, w którym chodzi przede wszystkim o przedstawienie Was w jak najbardziej naturalny sposób, takimi, jakimi jesteście na co dzień. Oczywiście, możemy dać Wam kilka rad, na przykład co zrobić zw danej chwili lub jak ustawić się, aby złapać najlepsze światło, to mniej więcej wszystko, czego nam potrzeba, uwierzcie, to nie jest takie trudne!

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

6. Niesamowite zdjęcia przed ślubem.

Sesja narzeczeńska zapewni Wam serię wspaniałych zdjęć  — a wszystko to jeszcze przed ślubem! Zaufajcie nam, będziecie chcieli podzielić się nimi ze wszystkimi. Pomyślcie, jak wiele posiadacie profesjonalnych zdjęć Waszej dwójki. Możecie wykorzystać swoje zdjęcia zaręczynowe na wiele różnych sposobów. Ogłosić światu swoje zaręczyny, umieścić zdjęcia na ślubnych zaproszeniach lub jako element dekoracyjny sali weselnej.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

7. Wasz reportaż ślubny wzniesie się na wyższy poziom.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, powodów, dla których warto wykonać sesję narzeczeńską, jest naprawdę wiele, ten podstawowy pozwoli na to, aby złagodzić stres i nabrać wprawy! Zapomnijcie o jakichkolwiek zmartwieniach związanych z robieniem sobie zdjęć w dniu Waszego ślubu. Przecież mieliśmy  okazje już się poznać, a to oznacza, że teraz przed nami tylko oszałamiające zdjęcia ślubne.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

8. Poczujcie totalną swobodę i pozwólcie sobie na więcej.

Sesja narzeczeńska to doskonały moment na to, aby podzielić się miłością ze swoimi bliskimi, mamy tutaj na myśli również czworonożnych przyjaciół! Zabierzcie ze sobą swojego ukochanego zwierzaka, a my przygotujemy dla Was cudowną pamiątkę. Dzień ślubu związany jest często z wielką odpowiedzialnością — na sesji narzeczeńskiej będzie zupełnie odwrotnie, tylko Wy, Wasza miłość i wszystko to, co kochacie.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

9. Doskonały czas na celebrowanie Waszego związku. 

Okres między oświadczynami a ślubem nazywany zaręczynami często może okazać się tak krótki, że prawdopodobnie przeminie w zaskakującym tempie. Oderwijcie się od zgiełku codziennego życia i celebrujcie Wasz związek. Sesja narzeczeńska w konkretnym miejscu może uczynić ją wyjątkową. To wspaniały czas dla Waszego związku.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską

10. Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Marzyliście o zdjęciach na piaszczystej plaży, górskim szlaku, a może w otoczeniu pięknego lasu z dala od miejskiego zgiełku? Gwarantujemy Wam, że na wszystko to możemy sobie pozwolić! Sesja narzeczeńska w przeciwieństwie do sesji plenerowej realizowanej w  dniu ślubu daje nam o wiele większe możliwości. Kochacie wschody i zachody słońca — super! W końcu nie mamy żadnych ograniczeń! To również niepowtarzalna okazja do tego, aby wybrać miejsce, które jest dla Was szczególnie ważne i bliskie Waszemu sercu. Być może jest to miejsce związane z  hobby lub czynnością, którą wspólnie robicie razem? Im bardziej bliskie jest to dla Was miejsce, tym głębsze będzie to dla Was doświadczenie.