Opinie

Opinie, wszystko co powinniście widzieć na temat współpracy z nami podczas fotografii ślubnej.
Fotograf na weile katowice

„To miał być skromny ślub i skromne wesele. Chcieliśmy nacieszyć się nim w pełni bez zbędnych atrakcji przyćmiewających istotę rzeczy. Być może nawet nie zdecydowalibyśmy się na profesjonalnego fotografa gdybyśmy nie zobaczyli efektów pracy Michała i Dominika przy okazji ślubu naszych przyjaciół. Naszym oczom ukazał się bowiem wspaniały reportaż z ceremonii na której sami byliśmy gośćmi i której słowami nigdy nie opisalibyśmy piękniej niż oni zrobili to za pomocą kilku ujęć. Nasze ewentualne wątpliwości rozwiały się w zupełności po pierwszym spotkaniu z chłopakami. Ich entuzjazm i pasja zarażały, a my zapragnęliśmy by byli Gośćmi na naszym weselu i opowiedzieli także naszą historię. Ich wrażliwość fotograficzna, świetny sprzęt i profesjonalizm owocują nieoczywistymi i nieprzegadanymi ujęciami w pełni obrazującymi charakter danej chwili. Dzięki, Chłopaki, że ani razu nie kazaliście nam sztucznie pozować do zdjęcia, że jak lwy walczyliście o dobre ujęcie i że pomimo, że podczas uroczystości prawie nie odczuwaliśmy Waszej obecności, to z wyników Waszej pracy wynika, że byliście tam z nami w pełnej gotowości i całym sercem.”

Sandra i Jacek

fotograf slubny Gliwice

Nie czarujmy się, zdjęcia ślubne z reguły są złe. Nie chodzi nawet o warsztat, sprzęt i inne duperele. Profesjonalnych fotografów mamy na pęczki, a schemat jest prosty: imię, nazwisko + dopisek photography. Portfolia takich szablonowych artystów pękają w szwach od szablonowych ujęć – a to przy fontannie, a to uśmiech przez okno limuzyny, nie wspominając już o mrożących krew w żyłach finezyjnych fotomontażach (vide – panna młoda na dłoni młodego pana). Jednym słowem dramat. I kiedy szukaliśmy fotografa na nasz ślub, bardzo baliśmy się takich sytuacji. Ustawiania, dubli, stylizacji. Bo przecież to nasz dzień i ważny element naszego życia. Ma być naturalnie, szczerze i po prostu tak, jak jest. Kiedy pojechaliśmy się spotkać ze Świerkotami, zobaczyliśmy dziesiątki zdjęć i kilka albumów. Wszystkie były inne i wszystkie dobre. Pamiętam, że pod koniec spotkania mąż zapytał czy się zastanowimy. A ja odpowiedziałam, że nie, bo nie ma nad czym. Tu na twarzach Michała i Dominika i kolejnego Michała pojawiła się konsternacja. A mi po prostu chodziło o to, że tego szukaliśmy, no i mamy.I chyba nie musimy tu pisać, że jest w pełni profesjonalnie, zdjęcia dobrze zrobione, na świetnym papierze i w super albumie. Napiszemy o tym, co nas w tej dwójce urzekło – to naprawdę genialni ludzie. Potrafiący wytworzyć przyjacielską atmosferę i rozładować napięcie. A przy tym, co chyba najważniejsze, potrafiący wyczuć, czego oczekuje od nich klient. Bo my dostaliśmy dokładnie takie foty, na jakie liczyliśmy.

Buziaki-pimpaki, Mira i Michał. (to też ma być na stronie :D).

reportaż ślubny katowice

Wybór ślubnego fotografa był dla nas jedną z najważniejszych decyzji związanych z organizacją naszego wesela, jeśli nie najważniejszą. Oczywistym jest, że po latach jedynie dzięki zdjęciom i pamięci (a ta jest ulotna) będziemy w stanie powrócić do tego szczególnego dnia. Przywiązywaliśmy ogromną wagę do tej kwestii, zależało nam, by zdjęcia upamiętniające te piękne chwile były autentyczne, naturalne, cechowała ich wysoka estetyka i miały w sobie „to coś”. Spędziliśmy wiele czasu przed monitorem na poszukiwaniach właściwej osoby, której odważylibyśmy się powierzyć to odpowiedzialne zadanie. Czas uciekał, a my dalej nie wiedzieliśmy kogo wybrać, wtedy znajomy polecił nam sprawdzić fotografów z Dreamsphoto. Jedno zdjęcie zaważyło na naszej decyzji – tak niewiele trzeba było ;) Spotkanie z Michałem i Dominikiem tylko utwierdziło nas w przekonaniu,że oto znaleźliśmy ślubnego fotografa (do kwadratu!). Żywiołowość, spontaniczność, łatwość z jaką przychodzi im nawiązywanie kontaktu z Parą Młodą (i gośćmi weselnymi) oraz ogromny talent i wprawne oko – wszystko to złożyło się na dzieło, które kilka tygodni po ślubie otrzymaliśmy. Efekt nas urzekł! Właśnie takich zdjęć oczekiwaliśmy. Pokazując zdjęcia rodzinie i znajomym wielokrotnie słyszeliśmy kierowane pod ich adresem pochlebne komentarze, pomruki uznania i pełne zachwytu westchnienia. Mieliśmy ogromne szczęście, że ktoś postawił nam w porę na drodze Michała i Dominika. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować im raz jeszcze i życzyć wielu sukcesów! Kto miał z nimi styczność już wie, że są ludźmi z ogromną pasją i uwielbiają to, co robią, a z takiego połączenia zawsze powstają najpiękniejsze rzeczy, ponadczasowe – jak zdjęcia z naszego ślubu.

Agnieszka & Kuba

fotograf ślubny tarnowskie góry

Wielkie dzięki dla Waszego szalonego duetu. Dzięki za spędzony czas, super zdjęcia, do których będziemy na pewno wracać. Oglądając te zdjęcia uśmiech sam pojawia się na twarzy i od razu robi się lepiej na duchu. Fajna pamiątka z wyjątkowego dnia. Fajnie, że w ciągu całego dnia wtapialiście się w otoczenie, dzięki czemu wszyscy czuli się swobodnie. Wszystko zostało uchwycone, nerwy P & mój banan na niemalże każdym zdjęciu. Uchwyciliście to, że był to Nasz dzień i skupieni byliśmy na sobie a nie na tym co ludzie powiedzą. Polecamy tych dwóch krejzoli każdemu kto lubi się pośmiać a do tego mieć uwiecznione wyjątkowe i ulotne chwile. Jeśli lubicie się śmiać, to z nimi na pewno nie zabraknie uśmiechów, niezależnie od pogody i temperatury. Z nimi zawsze świeci słońce!

Piotr (Tom Cruise) & Sandra.

fotograf ślub katowice

Jeżeli istnieją dobrzy fotografowie to z pewnością są nimi Dreamsphoto. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Podczas fotografowania są niezauważalni a efektem finalnym są niesamowite zdjęcia, które każdemu przypadną do gustu. Serdecznie polecamy!

Marta i Piotr.

Fotograf bielsko biała

Duet tata z synem najlepszy na świecie! Panowie pozytywnie zakręceni, szaleni i postrzeleni. Reportaż – przygotowania, ślub, wesele, sesja plenerowa – to, czego my nie potrafimy opisać słowami, oni świetnie ujęli na zdjęciach. Pełna profeska. Nie zamienilibyśmy Was na nikogo innego! Dziękujemy.

Świetna robota Panowie  Dziękuje za piękne ujęcia i wzruszenie -jesteście artystami a przy okazji pozytywnie zakręconymi wariatami.

fotografia_slubna_slask_bytom_katowice_bazylika_piekary_slaskie_slub_fotografia_wesele-93

To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu, do którego będziemy często wracać spoglądając na zdjęcia i wspominając każdą chwilę. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. Cieszymy się, że tym dniu byliście z nami i dziękujemy Wam za atmosferę, którą stworzyliście, Waszą pasję, spontaniczność i pozytywną energię. Dzięki, dzięki.

Wiola i Piotr

fotografia ślubna sosnowiec

Od czego by tu zacząć, może tak… Choć minął już prawie rok od naszego pierwszego spotkania pamiętamy jak dziś jakie wrażenie zrobili na nas bliżej nie znani osobnicy. Jedno słowo siedziało w naszych głowach po spotkaniu PASJA. I byliśmy już ugotowani. Po pierwszych wspólnych zdjęciach na sesji narzeczeńskiej doszło kolejne słowo PROFESJONALIZM (szczególnie podczas ekwilibrystyki na drabinie), a potem jeszcze WARIACTWO i ZATRACENIE. Dokładnie te same słowa widzimy kiedy przeglądamy album z niepowtarzalnymi zdjęciami i wspominamy te najważniejsze dla nas chwile. A teraz coś tylko dla Was. Dziękujemy jak nie wiem co (i tu nie znajdujemy odpowiedniego słowa) za uwiecznienie magicznych momentów, za to że czuliśmy się przy Was wyjątkowo a zarazem naturalnie. Czekamy z niecierpliwością na kolejną okazję do współpracy i nie tylko…

Ewelina i Bartek

Menu