DREAMSPHOTO.PL | Fotografia ślubna Śląsk, katowice, gliwice,sosnowiec, slask, sesje, ślubne, reportaż ślubny

Fotografia ślubna Śląsk

Fotografia ślubna Śląsk. Wykonujemy reportaże ślubne, sesje zdjęciowe oraz plenerowe. Śląsk jest głównym miejscem wykonywanych przez nas usług.

Artystyczna Fotografia Ślubna Śląsk

katowice, gliwice, sosnowiec, slask, sesje, ślubne, reportaż ślubny

Witamy w naszym świecie! To świat, w którym znajdziecie odbicie rzeczywistości w obiektywie aparatu fotograficznego. Czasem radosne, czasem skłaniające do refleksji, jak to w życiu. Ale zawsze prawdziwe, pełne emocji i dbałości o każdy szczegół. Jeśli poszukujecie prawdziwych, naturalnych zdjęć nie tylko ślubnych, to dobrze trafiliście! Wiemy przed jak trudnym stoicie wyborem w kwestii fotografa ślubnego, dlatego przeczytajcie proszę kilka słów o nas.

Michał i Dominik (ojciec i syn) to zgrany duet, czyli dwa odmienne spojrzenia na fotografię oraz reportaż ślubny. Dwie różne osobowości i inne podejścia do uwieczniania Waszych szczególnych chwil. Uzupełniamy się nawzajem i szanujemy swoje wizje. Właśnie dlatego możecie być pewni, że nie umknie nam żaden ważny moment, a efekt końcowy zadowoli najbardziej wymagających. Jesteśmy ludźmi otwartymi i kochającymi swoją pracę. Zresztą, praca to chyba złe słowo. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że największa satysfakcja przychodzi wtedy, gdy robi się na co dzień to, co jest pasją i miłością. Nam przypadło w udziale takie szczęście, więc każde „wyjście do pracy” to początek nowej przygody. Może to być również Wasza przygoda, odkrywana na nowo z każdym zdjęciem i z każdą chwilą, w której będziecie na nie spoglądać. Dla nas nigdy nie będziecie klientami, ale partnerami do wspólnego tworzenia. Wychodzimy z założenia, że tylko wzajemne zrozumienie i współpraca mogą dać taki rezultat, z którego wszyscy będziemy zadowoleni. Bez znaczenia, czy to sesja narzeczeńska, ślubna, plenerowa a może zwykła potrzeba chwili. W każdej będziemy szukać Waszego prawdziwego ja i tego „czegoś” , co sprawi że po latach pokazując wnukom nasze zdjęcia będziecie się szczerze uśmiechać. Bez obaw, nie zmusimy Was do mozolnego pozowania po pięć razy w każdej pozycji. Takie metody pracy są nam obce. Wolimy gonić światło, mijające sekundy i cieszyć się, że dały się zatrzymać w kadrze. Najłatwiej jest to uczynić wtapiając się w naturalne otoczenie i choć nie jesteśmy ninja, staramy się być niewidoczni w trakcie dokumentowania Waszego życia.

Wiemy, jak stresujące bywają ważne uroczystości ślubnej, nie dołożymy Wam więc nerwów spowodowanych obecnością fotografa. Fotografia ślubna towarzyszy nam od 2008 r. i od tego czasu niezmiennie wkładamy w każdą sesję swoje serca. Lubimy się uczyć i rozwijać, naszymi atutami są doświadczenie i zaangażowanie w to, co robimy. Przykładamy też dużą wagę do starannej selekcji i obróbki zdjęć. Mamy świadomość, że fotografia to szczególna pamiątka przywołująca atmosferę ulatujących chwil. Zobaczcie sami nasze prace i zdecydujcie, czy chcecie byśmy to właśnie my towarzyszyli Wam w najważniejszych życiowych momentach. Zapraszamy do zakładki PORTFOLIO. Wszystkie informacje dotyczące współpracy z nami oraz szczegóły techniczne znajdziecie na podstronie OFERTA. Śląsk jest głównym miejscem, w którym wykonujemy reportaże ślubne, ale dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Jeśli interesuje Was odpowiedź na dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteście dla nas najważniejsi, więc nie wahajcie się pytać. Nie możemy się już doczekać nowych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!

 

PORTFOLIO

 

 

Menu