Witajcie!

W tej ofercie szczegółowo opisaliśmy możliwość zamawiania dodatkowych albumów ślubnych. Zapoznajcie się z tym na spokojnie, tak abyście dokonali najlepszego dla Was wyboru. Pamiętajcie, że w naszej umowy gwarantujemy Wam album klasyczny w formacie ok. 33x33 cm (60 stron) lub fotoalbum w formacie 30x30 cm (60 stron). Wiemy, jak ważny jest dla Was i Waszych bliskich ten wyjątkowy dzień, dlatego też proponujemy Wam rozwiązanie, dzięki któremu Wy i Wasi rodzice z przyjemnością będziecie wracać do tych pięknych momentów. To również znakomity prezent, który pozwoli Wam podziękować w wyjątkowy sposób.

Kiedy składamy zamówienie na wszystkie albumy w tym samym momencie, to firma, z którą współpracujemy, daje nam dodatkowy rabat, dzięki temu możemy zaoferować Wam pakiet albumów w niższej cenie, ale tylko w momencie złożenia wspólnego zamówienia.

Nasze fotoalbumy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu łączenia wydruków w cienkie karty fotograficzne nasze albumy są dużo lżejsze od standardowych fotoalbumów, a przy tym zachowują najwyższa jakość druku fotograficznego. Wybór dowolnego rodzaju okładki oraz kolory to tylko niektóre z opcji personalizacji. My jednak zakochaliśmy się w oprawach płóciennych.

Menu